Schoolteam

Directie

Geert Leenknecht
Algemeen directeur gleenknecht@dbhaacht.be

Wim De Ceulaer
Algemeen pedagogisch directeur wdeceulaer@dbhaacht.be

Erwin Gysemans
Technisch pedagogisch directeur
egysemans@dbhaacht.be

Patrick De Potter
Logistiek directeur
pdepotter@dbhaacht.be

David Vanreusel
Directeur 1ste graad
dvanreusel@dbhaacht.be

Dominique Antonis
Directeur 2de graad
dantonis@dbhaacht.be

Valère Timmermans
Directeur 3de graad
vtimmermans@dbhaacht.be

Graadcoordinatoren

Stijn Rahier
Coördinator 1ste graad srahier@dbhaacht.be

Heidi Verhoeven
Coördinator 1ste graad hverhoeven@dbhaacht.be

Elsie Heremans
Coördinator 2de graad eheremans@dbhaacht.be

Greet Dehaeseleer
Coördinator 2de graad gdehaeseleer@dbhaacht.be

Dorien Iwens
Coördinator 3de graad diwens@dbhaacht.be

Caroline Wille
Coördinator 3de graad cwille@dbhaacht.be

Leerlingenbegeleiding

Bie Steens
Leerlingenbegeleider 1ste graad bsteens@dbhaacht.be

Marianne Potargent
Leerlingenbegeleider 1ste graad mpotargent@dbhaacht.be

Anit Van Looy
Leerlingenbegeleider 2de graad
avanlooy@dbhaacht.be

Koen Vandeputte
Leerlingenbegeleider 2de en 3de graad kvandeputte@dbhaacht.be

Lynn Aesloos
Leerlingenbegeleider 2de en 3de graad
laesloos@dbhaacht.be

Liesbeth Michiels
Leerlingenbegeleider 2de en 3de graad
lmichiels@dbhaacht.be

Leen Boschmans
Leerlingenbegeleider 3de graad lboschmans@dbhaacht.be

Leerkrachtenteam

Ondersteunend personeel